Виконані роботи


Переглянути upgrade-auto.com.ua на карті більшого розміру
Пошук на сайті     Пошук на форумі
VW Passat 1,6TDI CR видалення сажевого фільтра та клапана ЄГР

VW Passat 1,6TDI CR

Видалення сажевого фільтра та клапана ЄГР у Львові

 

Досить давно ми не оновлювали інформацію на цьому веб ресурсі, все викладаємо на https://www.facebook.com/upgradeautocomua/ для вашої зручності.

 

Видалення чи відключення сажевого фільтра - це один з основних напрямків нашої роботи. Ми були перші у Львові , хто запропонував цю послугу для своїх клієнтів.

 

 

Процес відключення сажевого фільтра відбувається шляхом модифікації програмного забезпечення блоку управління двигуном і займає , в основному, один робочий день та включає в себе фізичне видалення DPF.

В більшості випадків для прошивки компютера модифікованою програмою, нема потреби знімати та розбирати ЕБУ , хоча існують такі випадки, коли по іншому зробити є неможливим! Для запису та зчитування програми з компютера двигуна ми використовуємо виключно оригінальне італійське обладнання компанії Alientech (http://alientech-tools.com.ua/) .

Доречі - ми офіційні дилери Alientech в Україні!!!

VW Passat 1,6TDI та інші представники цього концерну обладнані блоками управління двигунами фірми Siemens Continental PCR 2.1 та Bosch EDC17, і не кожен тюнер має змогу працювати з даними електронними блоками, для цього потрібно використовувати якісне оригінальне обладнання.

Не раджу у виборі фахівців, котрим ви хочете довірити своє авто, керуватися швидкістю на вартістю послуг.Низька ціна на послуги свідчить про те, що фахівець використовує дешеве клоноване обладнання з китайських сайтів і не буде мати можливості відновити працездатність вашого авто у випадку коли "щось пішло не так".


 
Нове на сайті

Коротко про головне