Відключення системи ЕГР/EGR

Система ЕГР(ЕЖР)-exhaust gas recirculation,система рециркуляції випускних газів  працює за принципом повернення певної кількості відпрацьованих газів у впускний колектор для остаточного їх допалення.

Хоча й призначення системи ЕГР важливе для навколишнього середовища,однак розібратися з несправністю що виникає по причині неправильної чи нестабільної роботи системи рециркуляції відпрацьованих газів,справа не проста та може потягти немалі матеріальні затрати на заміну робочих датчиків новими.Це виникає тому,що блок управління двигуном незавжди спроможний розпізнати несправність системи.Вона маскується під несправність системи запалювання,холостого ходу,подачі палива,двигун може троїти та грішити на датчик витрати повітря,МАР та інше.

Якщо у двигуні використовується проста система рециркуляції(ЕГР,EGR)-без участі електронного блока управління двигуном у процесі рециркуляціїгазів,то ми у таких ситуаціях рекомендуємо просто заглушити її.Великої шкоди двигуну та екології це незавдасть,а двигун працюватиме надійно та стабільно.

На сучасних авто системою ЕГР керує електронний блок.Саме він визначає конкретну кількість газів для рециркуляції,температуру двигуна ,при якій це дозволено,оберти двигуна і так далі.Відповідно до цього ЕГР обладнано певними інформаційними датчиками та робочими механізмами.Чим складніша система тим більше в неї складових,а тому,ремонт такої системи ЕГР складніший і дорожчий.

Ми пропонуємо Вам фізичне та апаратне(програмне)відключення системи ЕГР при її несправності.У програмі блока керування двигуном закладена певна інформація про роботу системи ЕГР,алгоритм її роботи та комплектацію.Спеціалісти з великим досвідом роботи,відредагують програму(прошивку) блока керування двигуном так,що двигун буде надійно та стабільно працювати на всіх режимах,а система ЕГР більше Вам недокучатиме!!!

Так як ця послуга повязана з перепрограмуванням блока управління,радимо Вам звернути увагу на можливість одночасного чіп-тюнінга Вашого авто!!!!!