Загальні питання про чіп-тюнінг

Прибавку потужності та крутного моменту в межах 5-25% та 10-40% відповідно.Але в даному процесі нас повинен цікавити більше крутний момент,ніж потужність,адже його приріст відчувається більше!

Так,витрата палива зростає одразу після чіпування і є такою близько одного-двох тижнів,саме стільки необхідно водієві щоб випробувати авто,покрутити двигун,по

стартувати на світлофорі,а далі непомітно для Вас ,витрата повертається у свої межі, а переважно і нижчого,навіть на 10%!!!Економія в такому випадку отримується за рахунок зростання ККД,ефективнішого використання процесу горіння палива,двигун «крутиться»легше і для роботи в тих самих умовах,йому потрібно менше палива.

Тому,що одна і та сама модель авто може продатися в різні країни,з різним кліматом,паливом а забезпечення виконання норм токсичності першою справою.Тому завод радше програє в потужності,ніж в стандартах!Але та сама модель,але випущена пізніше,може мати більшу потужність при тій самій механіці двигуна!!!

Затратність такого бізнесу становить 70-80%!!!!!Обладнання для чіп-тюнінгу дороге і з виходом нових моделей чи варіантів авто,вимагає оновлення!Обладнання є спеціальним,офіційним і ліцензійним!!!Програмування всіх автомобілів однієї моделі,однією прошивкою(готовою для даного блока управління) є НЕПРАВИЛЬНИМ!Адже кожне авто є індивідуальним,так як і його господар,а тому і вимоги до чіп-тюнінгу специфічні.Займатися самостійною розробкою тюнінгованих прошивок можуть собі дозволити лише фінансово сильні компанії з кваліфікованим персоналом!Вартість чіпування в Україні складає від 250 грн. до 550 у.о.

Від однієї години до одного-двох днів і залежить від складності технологічного процесу програмування та редагування прошивок.Більшість авто чіпуються до трьох годин.

Ні не може!Чіп-тюнінг вносить корективи в програму управління двигуном,оптимізуючи процеси спалювання палива,враховуючи специфічні умови експлуатації авто.Незмінюючи механічну частину двигуна,ми отримуємо прихід потужності при незмінній чи меншій витраті палива,а отже і зменшуємо відкладення смол в двигуні,які виникають при неповному згоранні палива,які і є основною причиною поломки двигуна.Враховуйте і те ,що «хороший водій»і без чіповки «зажене двигун в глухий кут»!Було б бажання!

Ми міняємо лише програму налаштування двигуна авто.Вийти з ладу вона не може.Перед тюнінгом ми проводимо безкоштовну діагностику авто,і якщо є проблеми з двигуном-Вам буде відмовлено до повного усунення проблем.Так само ми діагностуєм після чіпування і робимо тест-драйв(все відчуваєть одразу,нічого немає вкататися,адаптуватися чи привикнутися)-якщо програма зразу працює добре-так буде завжди.Ми гарантуємо зростання потужності!Якщо ми використовуємо зовнішні носії-мікросхеми памяті,їх роботу ми також гарантуємо!За неякісні паливо-мастильні матеріали,запчастини,ходову,щеплення,пробиті колеса і т.д. ми гарантувати не можемо,всі інші зобов’язання полягають на Вас!

Чіп-тюнінг не можна використовувати як засіб ремонту авто!Якщо двигун втратив свої динамічні чи економічні характеристики,спочатку зверніться до нас на діагностику і ремонт,а потім ми самі запропонуємо Вам послуги чіп тюнінгу!Чіп не змотує проводку,не підвищує компресію і т.д.!

Нема.Ми чіпували навіть Матіза з двигуном 800 куб.см.і отримували схвальні відгуки власників!Але ефект відчувається втричі краще на турбо двигунах!

Чудово!Вам до нас!Присилайте нам прошивку мейлом чи скапом з вказання данних про авто і побажаннями,а ми Вам у відповідь – готову тюнінговану програму,з рекомендаціями по її запису!!!Шукайте контакти на сайті UPGRADE-AUTO.COM.UA Також можете файл прошивки завантажити у відповідний розділ форуму.