Видалення сажевого фільтра Fiat Doblo 1,3 MultiJet 2008 (Фіат Добло 1,3)

Fiat Doblo 1,3 MultiJet 2008

Фіат Добло 1,3 Мультиджет

З проханням програмного видалення сажевого фільтра до нас звернувся власник Fiat Doblo 1,3 MultiJet 2008 р.в.

Автомобілі італійського концерну Фіат,німецького Опель та японського Сузукі мають спільно розроблені двигуни обємом 1.3 дизель.З впровадженням більш жорстких норм токсичності в світі,ці авто було обладнано сажовими фільтрами(фільтрами твердих частин),які в свою чергу створили спільні проблеми для своїх власників.

 

 

 

Саме так ця проблема виглядає.

 

А так його забиває сажею,що в свою чергу перешкоджає проходженню вихлопних газів,а система управління двигуном Fiat Doblo 1,3 MultiJet включає процедуру регенерації,піднімається рівень масла і виникає небезпека “застукати”колінвалу!!!

Процес програмного видалення сажевого фільтра схожий до чіп тюнінга але має на меті іншу ціль.Ціна тюнінгу дещо менша за вартість програмного відключення сажевого фільтра.Це пояснюється специфікою обробки програмного забезпечення автомобілів обладнаних фільтрами DPF i FAP.

Ми маємо неабиякий досвід роботи з такими автомобілями,зокрема Fiat Doblo 1,3 MultiJet ,тому з такою роботою впоруємось швидко,якісно і головне надаємо гарантію на такі послуги!!!!!!

Можливо вас зацікавить...