VW Passat B7 2,0TDI CR – чіп тюнінг,видалення сажевого фільтра та клапана ЄГР у Львові

VW Passat B7 2,0TDI CR

Skoda Octavia A5/A7 2,0TDI CR

Skoda SuperB 2,0TDI CR

Чіп тюнінг,видалення сажевого фільтра та клапана ЄГР у Львові

 

Одні з найбільш розповсюджених двигунів у світі – двигуни концерну VAG 2,0TDI CR. Відповідно і звернень клієнтів з проблемами систем екології – DPF та EGR теж найбільше.

 

 

Переважно першою зявляється проблема з клапаном ЄГР, виходить з ладу електронна складова системи.Для того, щоб полагодити цю несправність – необхідно замінити електричний клапан рециркуляціі відпрацьованих газів EGR , вартість оригінальної запчастини кусається, замінники не довговічні! та й робота по заміні досить вартісна.

Досвід показує ,що експлуатація авто з несправним ЄГР ( або з програмно відключеним) призводить до виходу з ладу сажевого фільтру DPF !!!

Тому ми рекомендуємо проводити комплекс по відключенню сажевого фільтра та клапана ЄГР не лише на авто VAG групи , але й на усіх авто без винятку.

Відключення DPF та EGR, а також чіп тюнінг Пасата з двигуном 2.0ТДІ у Львові, ми встигаємо виконати за один робочий день без демонтажу та розбирання блоку керування двигуном. Для цього ми використовуємо обладнання компанії Альєнтех (http://alientech-tools.com.ua/)

Можливо вас зацікавить...