Чіп тюнінг Toyota & Lexus у Львові

Chip tuning Toyota & Lexus

Чіп тюнінг Тойота та Лексус

Чип тюнинг Тоета и Лексус

Від недавнього часу,в світі чіп тюнінгу зявилася можливість чіпувати Тойоти та Лексуси.Власне ,йдеться про повноцінний чіп юнінг Toyota/Lexus,а не про чіп-бокси,чудо коробочки та інше.

 

 

Разом з тим ,ми пропонуємо своїм клієнтам програмне відключення сажевого фільтра DPF та клапана ЄГР/EGR.Це дозволить власникам Тойот та Лесусів з дизельними двигунами відмовитися від сумнівних емуляторів сажевих фільтрів та заощадить досить велику суму коштів.Зробиши програмний чіп тюнінг Тойоти чи Лексуса з дизельним двигуном з програмним відключенням сажевого фільтра та ЄГР,ми позбуваємось  проблеми раз і на завжди!

Для чіпування цих авто,неохідо демонтувати блок управління двигуном ,фірми Denso

Після цього розбираємо його та готуємо до зчитування програмного забезпечення,за допомогою оригінального обладнання фірми AlienTech,пристрою K-Tag.

 

За допомогою програми SwifTec,виконуємо всі необхідні дії для відключення сажевого фільтра та клапана ЄГР в автомобілі Тойота/Лексус,модифікуємо файл прошивки з ціллю підвищення потужності та покращеня динамічних характеристик автомобіля,та записуємо зворотньо в блок управління двигуном з процесором NEC70xxx

 

Тестуємо всі рішення в реальних умовах експлуатації та робимо компютерну діагностику автомобіля Тойота/Лексус,щоб переконатися,що все зроблено правильно.

Після такого чіпування,власники Тойоти та Лексуса з дизельними двигунами,отримують більш динамічне авто та мають змогу фізично видалити сажевий фільтр,що теж додає трошки потужності та можна зробити в нашому СТО у Львлві

 

Можливо вас зацікавить...